• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Чотири причини поїхати на відпочинок до Тунісу

Чотири причини поїхати на відпочинок до Тунісу фото

Тут туристам не треба придумувати, чим зайнятися - Туніс пропонує відмінні пляжі, найширший вибір розваг і СПА-процедур. Крім цього, Туніс - одне з найбільших літніх напрямків пляжного та сімейного відпочинку, інформація про який ніколи не буде зайвою.

Чотири причини поїхати на відпочинок до Тунісу фото 1

Перша причина: Пляж

Завдяки своєму фантастичному узбережжю, пляжам з дрібним піском, які простяглися на 575 кілометрів, і низці райських островів, Туніс є одним з кращих пляжних напрямків Середземномор'я.
Більшість пляжів в Тунісі піщані, з пологим заходом в море, а ширина пляжної смуги може досягати 70 метрів. Поступово наростаюча глибина моря, невеликий білосніжний пісок приваблює сім'ї з дітьми. До речі, більшість готелів, які підходять для відпочинку з дітьми, розташовані в Хаммаметі, та Суссі.

Чотири причини поїхати на відпочинок до Тунісу фото 2

Зустрічаються і кам'янисті ділянки - на південному сході Джерби, в центрі Монастира і Махдії, в північному Хаммаметі, але навіть тут є піщаний вхід в море.

Кращими пляжами можуть похвалитися такі курорти:

- Пляжі Хаммамета - тут найдрібніший і практично білосніжний пісок, широка берегова лінія і плавне збільшення глибини.

- Пляжі Джерби - дуже широкі, в деяких місцях прибережна піщана смуга заходить вглиб території на півкілометра. Всі пляжі піщані, кам'янисті ділянки узбережжя зустрічаються рідко.

- Пляжі Махдії - це білий пісок неймовірно дрібного «помелу», спокійне море блакитного кольору, значна ширина пляжу в поєднанні з хорошим благоустроєм.

Тут є все для активного сімейного відпочинку. У перерві між заняттями аквааеробікою і партіями в пляжний волейбол можна влаштувати політ на парашуті і скотитися з гігантських водних гірок, кинути виклик силі тяжіння в парку атракціонів, або взяти участь в боях, в клубі пейнтболу. Для молодих і азартних - величезний вибір дискотек, лаунж-барів, казино і модних клубів.

Чотири причини поїхати на відпочинок до Тунісу фото 3

Друга причина: багата екскурсійна програма

В історії Тунісу різні середземноморські культури неодноразово змінювали один одного. Після падіння Карфагена, утвердилася Римська імперія, пам'ятки якої в даний час щедро розкидані по всій країні. Сім об'єктів і пам'яток внесені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО за їх культурну цінність: це об'єкти Карфагена, Дугги, Ель-Джема і Керкуана, старе місто в Тунісі, Кайруане і Суссі.
Посеред гірського пейзажу, крутих плато і піків піднімаються дивовижні архітектурні споруди Ксур. Ці «замки пустелі» раніше були сполучними пунктами для кочівників регіону. Деякі місця, такі, як Шеніні і Дуіре - це села, що стоять на неприступних вершинах. Берберською мовою тут говорять і в наші дні.

Чотири причини поїхати на відпочинок до Тунісу фото 4

Чотири причини поїхати на відпочинок до Тунісу фото 5

Третя причина: враження

Великі курорти Тунісу пропонують туристам найрізноманітніші види активного відпочинку. Для любителів водного спорту тут відкритий доступ до тридцяти портів і місць стоянки, до семи приморських курортних комплексів, оснащених обладнанням високого рівня. Морські глибини Тунісу прекрасні, а на більшості курортів існують центри дайвінгу.

Різноманітність природи: від лісів і гір на півночі, до пустелі Сахара (де знімали «Зоряні Війни») на півдні, пропонує зробити пам'ятні прогулянки по різних маршрутах: пішки, верхи на коні або на мотоциклі. Можна цілими днями покращувати свою техніку гри в теніс або покататися на скутері.

Тунісу є чим підкорити гравців в гольф. Тут існує десять великих майданчиків для гольфу, розташованих в місцях з найрізноманітнішими пейзажами, від лісів Табарки до пальмових гаїв Тозера.
До послуг любителів полювання - гіди, які покажуть найцікавіші місця і допоможуть спіймати дикого кабана.

Для сімейного відпочинку підійде зоопарк «Фрігія», що біля Хаммамету. Де зібрано багато африканських звірів. Розважальний парк CarthageLand в Хаммаметі - це аналог знаменитого Діснейленду. Крім різних атракціонів тут є міні-зоопарк, кондитерські, кафе.

Невичерпне джерело яскравих вражень - пустеля. Туніс налічує 40 000 квадратних кілометрів піску, східну частину Великого Бархана, де відкривається чудовий вид на дюни. У Тунісі 17 національних парків, в тому числі парк Національний парк Ішкель, який занесений до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У країні також є 27 природних заповідників.

Чотири причини поїхати на відпочинок до Тунісу фото 6

Четверта причина: Спа і талласо

Починаючи з 1994 року, Туніс є одним з базових напрямків таласотерапії і налічує близько шістдесяти центрів талассо, розташованих уздовж узбережжя. Саме тут сконцентровані найпередовіші талассо-центри в світі, обладнані за останнім словом техніки. Більшість спа-центрів мають панорамні види на море і пляж. Солярії, криті та відкриті басейни з морською водою, призначені для гармонійного поєднання оздоровлення та насолоди комфортом.

SPA-догляд задіє відразу і особа, і тіло, і волосся, весь організм в цілому і п'ять почуттів - смак, дотик, слух, нюх і зір. Тому при центрах таласотерапії можна знайти салон краси, де туристу запропонують і догляд за волоссям, і манікюр, і педикюр.

Важливо, що центри таласотерапії і спа-салони регулярно модернізуються і оснащуються кращим обладнанням, і постійно оновлюють свої пропозиції.
Одним з найпопулярніших талассо-курортів Тунісу є Хаммамет, де знаходяться найбільші готелі з талассо. Всі вони розташовуються на узбережжі, що забезпечує подачу морської води для процедур прямо з моря. До послуг відпочиваючих 14 центрів таласотерапії.

Другим за популярністю є острів Джерба. Це тихий і спокійний курорт з сучасними талассо-центрами. Тут розташувалися готелі знаменитих мереж, крім традиційних оздоровчих програм можуть запропонувати комплекси індивідуально підібраних талассо процедур.

Не менш популярний курорт - Сусс, який крім прекрасних оздоровчих центрів, має також відмінні пляжі і безліч пам'яток. Тут розташувалося 9 талассо-центрів.
Знайти відмінні талассо-центри можна і в інших куточках країни: в Монастір, на узбережжі Карфагена, в Табарці.
Якщо туристи раптом хочуть поєднати відпочинок в Тунісі з більш серйозним лікуванням, то їм також є що їм запропонувати. Бальнеологічні курорти Тунісу відповідають міжнародним стандартам в галузі курортного лікування, а також новим вимогам до організації оздоровчого туризму.

Талласо-терапія, лікування і Спа, насичена культурна програма, прогулянки пустелею, або відвідування кращих пляжів країни. Відвідування країни підійде цілеспрямованим любителям комфорту, які цінують різноманітність можливостей і подорожують сім'єю. А також активним, допитливим одинакам, які готові до пригод і нових вражень. Величезний вибір місць для відпочинку в Тунісі задовольнить вишукані запити найвибагливішого туриста, а Туристична агенція «Клеопатра» з радістю вам обрати оптимальний варіант вашого відпочинку. 

Придбати тури в Туніс, або отримати детальну консультацію Ви можете тут:

Туристична агенція "Клеопатра" 

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:

тел: + 38 (067) 362-55-77, (0362) 62-07-66

Якщо інформація про Туніс була для Вас корисною, розкажіть друзям ;)