• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Найпопулярніші готелі Туреччини за критерієм «ціна-якість» Частина 1 (Сіде)

Найпопулярніші готелі Туреччини (курорт Сіде) фото

Керуючись власним багаторічним досвідом, та величезною популярністю відпочинку українців в Туреччині, менеджери Туристичної агенції "Клеопатра" підготували для Вас великий матеріал про найпопулярніші готелі цієї країни, за критерієм «ціна-якість». До Вашої уваги перша частина, яка буде присвячена курорту Сіде.

Приблизно в 25 км на схід від Аспенд і в 75 км від Анталії лежить древній Сіде - місце зустрічей Антонія та Клеопатри, один з найбільших прикордонних міст Памфілії. Місто, чиє ім'я перекладається як "гранат", було засновано в VII столітті до н. е. як порт, що займає скелястий та зручний для оборони мис. В наші дні Сіде вважається одним з найбільш насичених туристичною інфраструктурою курортів Туреччини. Туристичні інвестиції дозволили зберегти руїни стародавнього порту, перетворивши Сіде в цікавий археологічний пам'ятник. Ближче до старої гавані можна виявити храми Аполлона і Афіни (колись вони були вбудовані в стіни величезної візантійської базиліки, але остання практично зруйнувалася - а храми вціліли), міську агору на східній стороні півострова, а також руїни терм Клеопатри за ринком Нільгін.

Для полегшення пошуку турів в Туреччину (Сіде), на нашому сайті встановлено спеціальний онлайн модуль (для перходу на модуль натисніть на посилання), де Ви можете переглянути різні варіанти пакетних турів та пляжного відпочинку в цій країні. Також Ви можете скористатись формою безкоштовної консультації (в правій колонці нашого сайту) для отримання актуальної інформації по турам в Туреччину (Сіде).

Найпопулярніші готелі Туреччини (курорт Сіде) фото 1

Прекрасні піщані береги Сіде легко пояснюють популярність курорту. Тисячі років річка Манавгат, та численні дрібні річки приносили з гір пісок і дрібний гравій, перетворивши цей берег в один протяжний пляж. Ця ж причина погубила і древній Сіде - його гавань так швидко забило річковими наносами, що вже в римську епоху використовувати її без поглиблення було практично неможливо. Зараз найкращим пляжем курорту вважається майже десятикілометрове західне узбережжя, суцільно забудоване дорогими готелями, клубами та спортивними центрами. Пляжі Соргун (Sorgun, 3 км на схід від Селіміє) і Кумкей (Kumkoy, 10 км на захід від півострова) більш тихі і менш переповнені туристами.

В 7 км на північний схід від Сіде лежить містечко Манавгат - центр популярних річкових круїзів до однойменних водоспадів (8 км вгору по річці) та руїн стародавнього міста Селевкія (20 км вище по річці), а також піших маршрутів до гарних пагорбів між каньйоном Ахметлер та річкою Алара.

Найпопулярніші готелі Туреччини Otium Eco Club Side (Сіде) фото 2

Найпопулярніші готелі Туреччини Otium Eco Club Side (Сіде) фото 3

Otium Eco Club Side 5* (Туреччина, Сіде) - п'ятизіркова гармонія з природою. Ваші діти будуть задоволені та оздоровлені, адже тут екологічне все: від харчування до прибирання. Пристрасть до екологічності в Otium Eco Club Side видно у усьому. Харчування тільки натуральне. Морська риба, м'ясо, фрукти - свіжі. Адміністрація готелю гарантує, що вся їжа відповідає і навіть перевищує всі можливі екологічні стандарти. Номери прибирають засобами виключно безпечними для здоров'я людини. Простирадла і навіть рушники на пляжі - з позначкою «ECO». Otium Eco Club Side – це справжня знахідка для тих, хто приділяє особливу увагу своєму здоров'ю та здоров'ю своїх дітей. У цьому готелі Ви відразу зрозумієте значення виразу «здоровий відпочинок». Для маленьких відпочиваючих тут є всі умови, спеціальна програма Sun Family Club, власний басейн та власний дитячий світ - Kids World.

Найпопулярніші готелі Туреччини Euphoria Palm Beach Resort (Сіде) фото 4

Найпопулярніші готелі Туреччини (курорт Сіде) фото 5

Euphoria Palm Beach Resort 5* (Туреччина, Сіде) - тільки відпочинок, нічого зайвого. В цьому готелі вміють доглядати за територією та відпочиваючими. Даний готель – це шикарна територія, та величезний вибір смачної їжі. Euphoria Palm Beach Resort – це універсальний вибір для будь-якої категорії туристів. Взагалі вибір їжі в Euphoria Palm Beach Resort порадує, як гурмана, так і просто любителя поїсти. Одних тільки солодощів тут близько 60 видів. Типовий день в Euphoria Palm Beach Resort закінчається вибуховою дискотекою.

Найпопулярніші готелі Туреччини Alva Donna Beach Resort (Сіде) фото 6

Найпопулярніші готелі Туреччини Alva Donna Beach Resort (Сіде) фото 7

Alva Donna Beach Resort 5* (Туреччина, Сіде) - справжній турецький сімейний готель, де є настільки велика кількість позитиву та сонячного настрою, що його вистачило б на всю Анталію. Це готель, де панує домашня атмосфера, де завжди раді відпочиваючим з дітьми. Тут панує затишок і спокій. Замість гучних дискотек та нестримної гульні є впевненість в комфорті та безпеці Ваших дітей. А для дорослих - релаксація і відпочинок. Досвідчені туристи, які встигли побувати не в одному готелі Анталії, відзначають різноманітну кухню Alva Donna Beach Resort.

Найпопулярніші готелі Туреччини Barut Hemera (Сіде) фото 8

Найпопулярніші готелі Туреччини Barut Hemera (Сіде) фото 9

Barut Hemera 5* (Туреччина, Сіде) – це справжній ботанічний сад. Це готель для спокійного відпочинку з дітьми. До дітей в Barut Hemera особливе ставлення.
Тут багато зелені, та квітів. Перше, на що звертаєш увагу в цьому готелі це сервіс. Персонал постійно метушиться, щось робить, намагається допомогти. Якщо Ви їдете відпочивати з маленькою (до 3 років) дитиною, можна сказати, що Barut Hemera – це ідеальне місце для Вас. В номер принесуть все необхідне: спеціальне ліжечко, горщик, радіо-няню та інше. В ресторані є багате дитяче меню. Для дітей старшого віку в Barut Hemera постійно проводяться конкурси, ігри та вечірні дискотеки.

Більше інформації про інші готелі в Сіде, Ви можете отримати переглянувши ось цей сюжет.

Переглянути другу частину нашого великого матеріалу про готелі Туреччини (Белек) ви можете ось тут.

Придбати тури в Туреччину (Сіде), або отримати детальну консультацію Ви можете тут:

Туристична Агенція "Клеопатра" 

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:

тел: + 38 (067) 362-55-77, (0362) 62-07-66, 40-15-07

Якщо інформація про готелі була для Вас корисною, розкажіть друзям ;)