• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Наймальовничіші місця Сицилії

Дізнайтесь про наймальовничіші місця Сицилії фото

«Італія без Сицилії залишає в душі лише розпливчастий образ. Тільки тут ключ до цілого» - писав Гете про Сицилії в подорожньому щоденнику «Італійська подорож».

Чарівні бухти і виноградні гаї, вулкани і наскрізні морські печери, морська краса і зелень лісів - це все природа Сицилії, настільки ж прекрасна, як і різноманітна. Унікальному природному ландшафту острів зобов'язаний регулярним виверженям вулкана Етна - найбільшого діючого вулкана Європи, розташованого неподалік від Катанії.

На північ від найбільшого острова Середземного моря розташувався Ліпарській архіпелаг, або Еолійські острова, з центром в комуні Ліпарі однойменного острова. Природа вулканічних островів, незважаючи на населення в 15 тисяч чоловік, залишилася недоторканою: весь архіпелаг знаходиться під охороною ЮНЕСКО.

Тисячі туристів приваблює не тільки кришталева чистота морської води, первозданність природи і деяка інтимність території, але і екстремальний відпочинок: сміливці забираються на діючі вулкани Стромболі.

Менш відважні спостерігають за вогненно-червоної лавою з безпечної дистанції - з берегів сусідніх островів або з Військово-морської обсерваторії в Пунта-Лаброндзо.
Не менш цікава природа і самої Сицилії, де високі скелі межують з плавними зеленими пагорбами і кілометровими оливковими гаями.

Дізнайтесь про наймальовничіші місця Сицилії фото 1

Північний схід острова рясніє заповідниками, кожен з яких - по-своєму унікальний. Наприклад, на території парку Мадонна можна зустріти старовинні приватні замки, а в центрі національного заповідника під Катанією розташувався вулкан Етна.

Чарівний світ сицилійської природи неосяжний, тому Туристична агенція "Клеопатра" разом з Національним агентством Італії по туризму (ENIT) представляють підбірку наймальовничіших місць Сицилії та її морських околиць. Гарантуємо незабутні враження і фотографії, які не соромно поставити на заставку свого робочого столу.

Дізнайтесь про наймальовничіші місця Сицилії фото 2

1. Заповідник «Піццо Кане, Піццо Трінья і Гротта Маццамуто»

Колись територія заповідника, розташованого в провінції Палермо, була дном древнього моря, що і пояснює склад гірського масиву: суміш вапнякових, кремнієвих і вулканічних порід. Рясні ліси чергуються з вічнозеленими чагарниками і карликовими деревами, а в скелястих гніздах можна побачити хижих сапсанів і беркутів.

Дізнайтесь про наймальовничіші місця Сицилії фото 3

2. Великий Каньйон «Кава гранде дель Кассібіле»

Каньйон площею майже три тисячі гектар охоплює територію відразу трьох сицилійських провінцій - Ното, Авола і Сіракузи - і перетинається з річкою Кассібіле. Археологами встановлено, що перші поселенці заповідника з'явилися в 10-11 столітті до нашої ери - поселення сікули, стародавнього народу Сицилії, були надійно захищені від зовнішнього світу стрімкими скелями.
Мандрівники рекомендують дивитися заповідник, рухаючись у напрямку до витоку річки: дорога всіяна ароматними пряними травами, а в кінці шляху розкинулося чисте озеро.

Дізнайтесь про наймальовничіші місця Сицилії фото 4

3. Долина Храмів і Скала-деї-Турки в провінції Агрідженто

Долина Храмів, розташована всього в парі кілометрів від міста Агрідженто, це найдавніший культурний пам'ятник Сицилії. Його зовнішній вигляд і історія нерозривно пов'язують з давньогрецькою цивілізацією. Комплекс Долини Храмів об'єднує храми богів, некрополь і святилище. Найкраще зберігся храм Конкордії, побудований приблизно в п'ятому столітті.
У 12 кілометрах від Долини Храмів розташувався один з найбільш незвичайних природних об'єктів Сицилії - Сходи Турків, відома як Скала-деї-Турки. Хоча здалеку скеля нагадує засніжену гірську вершину, насправді камінь складається з білого мергелю. Як і на звичайні сходи, на Скалу-деї-Турки можна забратися, однак робити це краще босоніж або в спеціальному взутті. Фізичне навантаження при підйомі компенсується красою виду, який відкривається перед безстрашним скелелазам, а також відчуттям, що стоїш на величезному зефірі.

Дізнайтесь про наймальовничіші місця Сицилії фото 5

4. Під охороною морська зона Племміріо

Цей відокремлений морський куточок знаходиться в районі Племміріо, провінції Сіракузи. Морська зона протяжністю 14 кілометрів має важливу біологічну і історичну значущість - вона розташована на перетині морських торгових античних цивілізацій. Територія знаходиться під охороною ЮНЕСКО.
 

Якщо Вас зацікавила інформація щодо бронювання турів в Італію, більш детальну консультацію Ви можете отримати тут:

Туристична Агенція "Клеопатра" 

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:

тел: + 38 (067) 362-55-77, + 38 (099) 362-55-77

Якщо інформація була для Вас корисною, розкажіть своїм друзям ;)