• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Щоденник мандрівника: Хургада, Єгипет

Враження нашого менеджера від Хургади фото

Єгипет залишається масовим напрямком для відпочинку українських туристів. Досить багато написано та розказано про цю країну, тому просто поділюсь з вами своїми враженнями від поїздки в Хургаду та виділю деякі готелі які сподобались.

Переліт: 4 години з Києва (Бориспіль). Авіа компанія — Utair. Літак — Боїнг 737-800. Годували один раз. Єгипет зустрів сонцем (це був вересень) — 37-40 градусів Цельсія.
Переліт пройшов легко та невимушено. Віза - 27$.

Далі нас чекав переїзд до готелю “Amwaj Soma Bay” 5* до Сома Бей (50 хвилин), в якому сподобалась територія та сервіс. Недолік готелю був у тому, що пляж має понтон і до комфортної для купання глибини треба пройти до 200 метрів.

Незважаючи на високу температуру повітря спека не відчувалась та дихалось легко.
На наступний день в нас почалась робоча програма — інспекція готелів.

Мені сподобались наступні готелі:

  • Неочікувано здивував готель “Le Pacha” 4*, який знаходиться в центрі Хургади та був збудований 17 років тому. Дуже доглянута територія. В 2012 році була зроблена реновація. Пляж піщаний з хорошим заходом в море. В готелі у вересні 2014 року відкрився аквапарк та міні зоопарк. Для туристів які люблять ввечері прогулятися по місту, готель дуже вдало розташований.
  • “Premier Le Reve” 5* який знаходиться в новому районі Хургади — Сахл Хашиш.
  • Готелі мережі “Sunrise” 5*, в яких спільна територія та прекрасний піщаний пляж.
  • Для відпочинку з дітьми добре підійшли би “Carribean World Resort” 5* та “Serenity Fun City” 5* (Новий готель 2012 року, знаходиться на другій лінії. Великий аква парк та луна парк).
  • Серед готелів категорії 3* можна відзначити “Festival Shedwan”, який знахоиться на першій лінії та має два власних пляжі з поступовим заходом в море.

Також для нашої групи була організована морська екскурсія на Райський острів. Такого лазурного кольору моря я ще не бачила ніде. Незважаючи на високу температуру повітря пісок на Райському острові не нагрівається.

Підсумовуючи свою поїздку мені би хотілося виділити плюси та мінуси відпочинку у Хургаді:
+ клімат, море, переліт, безвізовий режим, ціна-якість
- незвичайне харчування, сервіс, менталітет та поведінка місцевого населення

З повагою,
Наталія Петрук
Менеджер Агенції Горящих Путівок "Клеопатра"