• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Щоденник мандрівника: Шрі-Ланка

Враження нашого менеджера від Шрі Ланки фото

Туристична агенція "Клеопатра" відправила свого представника на екзотичну Шрі Ланку, щоб розвідати та на власні очі побачити, як відбуваються тури в цю країну. Тури на Шрі Ланку користуються все більшим попитом в українських туристів. Далі пряма мова від Ірини Дмитрук:

"Це був мій перший візит на Шрі-Ланку. Очікування були найрізноманітнішими, та в результаті все виявилось більш ніж круто. Переліт був неутомливим, не дивлячись на великий відрізок шляху в повітрі. Вся подорож з Борисполя до Шарджі (ОАЕ) зайняла п'ять годин (ще нас на годину висадили в аеропорту, де можна було погуляти, поїсти і скупитись в місцевому duty free). Потім нас пересадили в інший літак і ми подолали наступні п'ять годин шляху до Цейлону. Окремо хочеться відзначити чудові літаки компанії Air Arabia, сервіс на найвищому рівні. Цікаво було спостерігати як відбувається охолодження літака в салоні, ніби в космічному кораблі.

В аеропорту Шрі-Ланки нас зустріли вінками з лотоса, це було дуже яскраво та зворушливо. Далі всіх повезли в центральну частину Шрі-Ланки, де сконцентровані головні визначні пам'ятки цього дивного острова (те що він дивовижний, стало зрозуміло відразу ж після приземлення та знайомством з місцевими жителями). Хочеться відзначити, що різних пам'яток на Шрі Ланці величезна кількість і всі вони унікальні. Незабутнє враження справила гора Сігірія. Свого часу на цій скелі була неприступна фортеця, збудована царем Касаплм. Сігірія відзначена в списку ЮНЕСКО, як пам'ятник всесвітньої спадщини. Руїни королівського замку велично спостерігають за приїжджими та нагадують про історію острова. Особливо запав в пам'ять прекрасний королівський сад, особливість якого в тому, що там садять дерева відомі люди різного калібру з усього світу.

Наступним місцем, яке ми відвідали, був Храм Зуба Будди. Це місце в яке привезли один з чотирьох зубів Будди після кремації. Місце є об'єктом паломництва буддистів з усього світу. За легендою зуб має величезну силу та енергетику.

Продовжуючи наш шлях, ми потрапили в сад спецій, де нас пригощали справжнім какао вирощеним в цьому ж саду. Крім какао там вирощують лікувальні спеції і виготовляють з них лікувальні настоянки (одна з яких навіть лікує цукровий діабет).

Здивувала велика кількість летючих собак на Шрі-Ланці. Це травоїдні ссавці, які дуже схожі на кажанів, але тільки більші в розмірі. На вулиці також можна було зустріти мавп, павичів та велетенських слонів.

Місцеві жителі дуже привітні й усміхнені, незважаючи на низький рівень життя майже всього населення. Спілкуватись з ними вдавалось лише на мові жестів, так як ніяку іншу мову (крім своєї) вони не знають.

Хотілося б порадити майбутнім туристам, які поїдуть відпочивати на Шрі-Ланку, обов'язково відвідати чайну фабрику, де можна побачити справжню технологію виробництва цейлонського чаю. Таких фабрик на острові величезна кількість.

Дороги на Шрі-Ланці ще гірше ніж у нас (я думала це неможливо), тому пересування по острову проходить трохи в уповільненому ритмі.

Що стосується готельної бази, то всі «п'ятірки» дуже круті. Ми жили в «Cinnamon Lodge Habarana», ідеальне місце для тих хто любить тишу та природу. Фреші в готелях дуже недорогі 2-3 $, їх асортимент величезний.

Окремий абзац хотілося б виділити для місцевих пляжів та океану. Воістину незабутнє видовище. Широченна пляжна смуга з дрібним піском. На пляжі легко можна усамітнитися та отримати насолоду від свіжого бризу. На узбережжі продають свіжі кокоси, які при вас же відкривають та вставляють трубочку для пиття. Вартість такого задоволення менше одного долара. Все дуже свіже та корисне для вашого здоров'я. 

Ще одне цікаве місце знаходиться біля пляжу готелю «Eden Resort». Там більш важкий пісок і навпроти готелю є острів, на якому живуть та медитують буддисти.

Тиждень пролетів як один день в раю. Прокинулась я вже в Борисполі після посадки літака. Однозначно хочу сюди повернутись ще не раз".

Враження нашого менеджера від Шрі Ланки фото 5

Щиро Ваша,
Ірина Дмитрук
Менеджер
Туристична агенція "Клеопатра"

Детальну інформацію з придбання турів на Шрі Ланку ви можете отримати тут:

Туристична Агенція "Клеопатра" м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:тел: + 38 
(067) 362-55-77,
 (0362) 62-07-66, 40-15-07