• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Про відпочинок з дітьми

Інформація про відпочинок з маленькими дітьми фото

Серед клієнтів Туристичної агенції "Клеопатра" є великий відсоток маленьких мандрівників, які скрізь подорожуть та відпочивають разом зі своїми батьками. Багато хто вважає, що не варто подорожувати з дитиною віком до трьох років, тому що діти важко переносять акліматизацію. Тим не менш, починаючи з шістимісячного віку діти вже готові до далеких поїздок. Просто потрібно підібрати країну зі схожим кліматом та врахувати щоб переліт не зайняв багато часу. 

Тривалість відпочинку

Дитячі лікарі вважають, що маленьку дитину потрібно везти до моря мінімум на три неділі. Це саме той термін який знадобиться для того, щоб дитя повністю акліматизувалось і оздоровилось. Особливо, це стосується тих дітей, які часто хворіють. Звичайно можна з’їздити і на коротший термін, але це не принесе йому такої користі як більш тривалий відпочинок.

Місце

Якщо Ви їдете на відпочинок з дітьми обв’язково потрібно звернути увагу на санітарне і епідеміологічне становище курорту. Потрібно вибирати курорти і готелі, які вже дослідили спеціалісти. Вибираючи готель обов’язково потрібно дізнатись до якої категорії він належить. Потрібно проконсультуватись у нашого менеджера, який готель він порекомендує для спокійного сімейного відпочинку з дитиною. Важливо врахувати публіку, якість і рівень розваг. Потрібно дізнатися про наявність спеціальних місць і атракціонів для дітей, пологі басейни, гірки, майданчики, кімнати. Чи наявне дитяче та дієтичне меню. Чи є спеціальний персонал: дитяча анімація, інструктори, няні. 

Інформація про відпочинок з маленькими дітьми фото 1

Важливі деталі

Для того щоб зміна місця була не важкою для дитини, необхідно взятии з собою його улюблені іграшки. Особливо потрібно не забути медикаменти, спеціальне харчування, засоби гігієни, якщо дитина їх потребує. Також потрібно взяти з собою медичну карточку дитини, і довідку про прививки, які їй робили. Деякі країни потребують проведення визначених прививок для захисту власних громадян від ввезених туристами інфекцій. 

Документи.

Діти до 16 років можуть виїзджати за кордон в супроводі дорослих: батьків, всиновлювачів, опікунів або уповноважених людей. 

Інформація про відпочинок з маленькими дітьми фото 2

Дозвіл на виїзд. 

Громадяни України, яким не має ще 16 років, можуть виїжати за кордон у супроводі одного з батьків, або в супроводі уповноважених батьками осіб, за нотаріально завіреним дорученням. Такі виїзди здійснюються за нотаріально завіренним дорученням одного з батьків (з зазначенням країни перебування і періоду перебування в цій країні).

Також радимо Вам переглянути корисне та цікаве відео про відпочинок з маленькими дітьми. 

Отримати детальну консультацію про відпочинок з дітьми Ви можете тут:

Туристична Агенція "Клеопатра"

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами: + 38 (067) 362-55-77, (0362) 62-07-66, 40-15-07

Якщо інформація про відпочинок з дітьми була для Вас корисною, розкажіть друзям ;)