• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Послуги

Туристична агенція Клеопатра широкий спектр туристичних послуг фото

Агенція Горящих Путівок "Клеопатра" пропонує Вам скористатись послугами підбору та придбання турів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та багаторічний досвід на туристичному ринку. 

- Індивідуальні тури (Туреччина, Єгипет, Болгарія, Греція, Іспанія та інші чудові країни)

- Екскурсійні автобусні тури Європою (Чехія (Прага), Польща (Краків), Угорщина (Будапешт), Франція (Париж), Німеччина (Берлін), тощо)

- Екзотичний відпочинок (Шрі Ланка, Домінікана, Мексика, тощо)

- Дитячий туризм та відпочинок

- Навчання за кордоном (Мальта, Великобританія, тощо)

- Гірськолижні курорти (Австрія, Франція, Україна (Карпати), тощо)

- Відпочинок в Україні  

- Оздоровлення в Україні та за кордоном

- Круїзи

Бамбарбія та горящі тури

Для полегшення пошуку потрібних турів, на нашому сайті встановлено спеціальні онлайн модулі. Ось тут Ви можете переглянути різні варінти пакетних турів та пляжного відпочинку, а ось тут подивитись автобусні тури

Також ми надаємо наступні додаткові послуги:

- Бронювання авіаквитків

Туристична агенція Клеопатра бронювання авіаквитків фото

Ми шукаємо і бронюємо для Вас квитки на літак через кращі авіакомпанії світу, знаходимо оптимальний варіант Вашої авіаподорожі. В туристичній агенції «Клеопатра» ви зможете підібрати авіаквитки в Європу, Азію та інші континенти.

- Бронювання автобусних квитків Busfor 

Туристична агенція Клеопатра бронювання автобусних квитків фото

За допомогою системи пошуку автобусних рейсів Busfor, ви можете обрати потрібний напрямок, маршрут і навіть автобус. Туристична агенція «Клеопатра» є офіційним партнером компанії Busfor.
Найбільш популярними автобусами в Європі є міжміські маршрути між великими містами та столицями по всьому континенту.

- Travel Sim

Туристична агенція Клеопатра послуги TravelSim фото

Travel Sim - це послуга GSM зв'язку та міжнародна SIM-карта, що працює по передоплаті, з низькими тарифами в роумінгу закордоном. Телефонна картка Travel Sim дозволяє часто подорожуючим людям скоротити плату за мобільні рахунки до мінімуму. В офісі Туристичної агенції «Клеопатра» у Вас є можливість придбати телефонні картки Travel Sim, та поповнити свій рахунок.

- Страхування 

Туристична агенція Клеопатра послуги страхування фото

Збираєтесь в ділову поїздку, відпустку, або на навчання в іншу країну? Виникла необхідність придбати страховку для візи? Тоді саме час придбати поліс страхової компанії "Провідна" в Туристичній агенції «Клеопатра». З цим полісом Ви можете бути повністю спокійні, що несподівана травма, або хвороба не зіпсують Ваш вояж. Страховий поліс гарантує повну підтримку 24 години на добу в будь-якій точці земної кулі.

- Візова підтримка

Туристична агенція Клеопатра послуги візова підтримка фото

Одним з ключових моментів в організації туру в більшість країн світу є отримання візи. Дозволи на в'їзд розглядаються дипломатичними представництвами іноземних держав, та в разі позитивного рішення проставляються в закордонному паспорті туриста. Туристична агенція «Клеопатра» допомагає своїм туристам отримати візи, згідно придбаних турів.

- Переклад документів на англійську мову

Туристична агенція Клеопатра послуги переклад документів фото

Туристична агенція «Клеопатра» здійснює переклад супроводжуючих документів на англійську мову. Всі переклади робляться відповідно до вимог всіх Консульств, в які подаються документи. Свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб / про розірвання шлюбу, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, довідка з місця роботи, довідка з банку, виписка з рахунку, свідоцтво про власність на нерухоме та рухоме майно, свідоцтво про постановку на облік в податкові органи, згода на виїзд дітей за кордон та інше.

Зацікавили певні види послуг? Звертайтесь, ми завжди раді допомогти :)

Туристична Агенція "Клеопатра" 

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:

тел: + 38 (067) 362-55-77, (0362) 62-07-66, 40-15-07