• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Новий Рік в Парижі - що, де і як?

Новий Рік в Парижі особливості фото

Париж - одна з найбільш привабливих для туристів столиць світу, а Новий рік - одне з найулюбленіших свят. Не дивно, що серед українських туристів знаходиться велика кількість бажаючих зустріти Новий рік ближче до Ейфелевої вежі і Єлисейських полів. Турагенція «Клеопатра» пропонує вам невеликий лайфхак про те, як правильно зустрічати Новий рік в Парижі.

Новий Рік в Парижі особливості фото 1

Місце зустрічі

Єлисейські поля, знаменитий бульвар з видом на Ейфелеву вежу - дійсно одне з улюблених місць зустрічі нового року, в тому числі і самими парижанами. Уже з дев'ятої вечора туристи і місцеві жителі починають збиратись на цій вулиці, щоб помилуватися оригінальною ілюмінацією. Рівно опівночі центром світового шоу стає Ейфелева вежа, а після зустрічі нового року є можливість знайти собі до душі місце, де продовжити свято.

Втім, можна додати «ложку дьогтю» - зазвичай туристів попереджають, що зустрічати свято на Єлисейських полях категорично не рекомендується людям з острахом натовпу -  там він буде просто величезний. Інші потенційні неприємності також присутні, і перш за все треба не розслаблятися і стежити за своїми речами. Також, хоча це правило порушує кожен перший, зустрічати новий рік на вулиці з пляшкою шампанського заборонено, адже офіційно розпивати спиртне на вулицях в Парижі заборонено, і можна поплатитися штрафом.

Новий Рік в Парижі особливості фото 2

До речі, крім зустрічі самого Нового року, на Єлисейських полях також очікується святковий новорічний парад. Приблизний старт о 13:00 1 січня.

Місцем зустрічі Нового року в Парижі часто служить і Тріумфальна арка, де теж очікується спеціальне феєрверк шоу, яке починається о 23:00.

Ще один майданчик - з видами на весь Париж (звичайно, при наявності гарної погоди) це майданчик біля собору Сакре-Кер на Монмартрі. Тут туристів готові зустріти безліч барів, кабаре і клубів, де теоретично можна провести новорічну ніч. На практиці ж - бажання доведеться узгоджувати з фінансовими можливостями і наявністю вільних місць.

Новий Рік в Парижі особливості фото 3

Кабаре та інші місця

Зустріти Новий рік в одному з легендарних кабаре - мрія здійсненна, за наявності відповідного бюджету. Наприклад, найдорожчий з пакетів на новорічне шоу в Мулен Руж обійдеться приблизно в 680 євро - в цю суму входить не тільки танці і музика, новорічне шоу і сюрпризи для кожного присутнього - але й також вечеря з ікрою, омарами і шампанським. Звичайно, є і менш дорогі пакети, проте і їх ціна не мала.

На Єлисейських полях туристів чекає «аналог» - кабаре Лідо, що пропонує приблизно той же асортимент - пляшку шампанського, вечеря з омарів, спеціальне хореографічне шоу. Ціна на людину на Новий рік близько 580 євро (або близько 687 доларів США).

Туристів, готових заощадити на ікрі і омарах, столиця Франції запрошує на менш розкручені програми - наприклад, зустріти новий рік в прогулянці по Сені, з видом на найзнаменитіші пам'ятки Парижу, в ресторані з видом на Нотр-Дам, а також в численних ресторанах та клубах столиці. Ціни - від 25 євро і вище.

Новий Рік в Парижі особливості фото 4
При цьому туристів попереджають заздалегідь - бажаючих насолодитися новорічним чарами багато, тому конкретну програму бажано розглянути та замовити заздалегідь.

Як відомо, відзначати зимові свята Європа починає раніше, різдвяні базари в багатьох містах стартують з грудня. Тому Парижу є що запропонувати і крім самої новорічної ночі.

Серед окрас новорічних свят в столиці Франції – це ілюмінація. Святкові вогні прикрашають кілька кварталів і історичних визначних пам'яток Парижа. Також свій святковий світловий наряд одягають і вітрини знаменитих магазинів, запрошуючи на різдвяний шопінг.

«Переконати» туристів витратити гроші також готові різдвяні ринки Парижа, де буде цікаво як дітям – з  іграми і атракціонами, так і дорослим - їх чекають оригінальні подарунки, дизайнерські «штучки», прилавки з французької гастрономією, глінтвейн та інші радощі життя.

Новий Рік в Парижі особливості фото 5

Діснейленд Париж - ще один спосіб увібрати невелику святкову атмосферу під час вашого перебування в Парижі. З початку листопада до початку січня, парк буде оформлено на зимовий лад. В цей час туристів очікують святкова ілюмінація, шоу, святкові паради і інше веселощі.

Ось так святкують новий рік у Парижі. Турагенція «Клеопатра» з радістю допоможе вам обрати оптимальний варіант відпочинку у Франції.