• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Японія влітку: що подивитися туристу і чим зайнятися?

Японія влітку що подивитися і чим зайнятися фото

Справжній мандрівник обирає незвичайне. Уявімо: незвичайна культура, де хайтек успішно поєднується з віковими традиціями, а «масові» образи легко поширилися по всій земній кулі. А ще одна з найвідоміших і впізнаваних по всьому світу гастрономії. І навіть мову, для якої потрібно «вигадувати» окрему мовну групу. Легко здогадатися, що мова йде про Японію. Однак, як літній напрямок цю країну готовий розглянути не кожен турист. І зовсім даремно! Ми постараємося розповісти, що чекає того хто зважиться на літню подорож до Японії.

Отже, що робити в Японії влітку, і взагалі, яка вона Японія? В першу чергу, в тому числі і для самих жителів країни Висхідного Сонця, літо - це період численних феєрверків і фестивалів. Їх проводить кожна префектура країни і чи не кожне місто. Назвемо лише найвідоміші з них.

Японія влітку що подивитися і чим зайнятися фото 1

Так, якщо говорити про феєрверки, в четверту суботу липня триватиме Фестиваль феєрверків на річці Сумідагава, практично в межах Токіо. Історія фестивалю налічує вже 270 років і продовжує традиції старовинної Японії епохи Едо. Небо під час цього свята розфарбовують близько 20 тисяч кольорових залпів, адже японський феєрверк - це не десяти-п'ятнадцятихвилинний салют, це вогненна феєрія, яка може тривати годинами.

Ще один відомий фестиваль фейверков проходить 14 серпня в префектурі Хіросіма, на острові Міядзіма - точніше сам фестиваль проходить на «водній» території храму Іцукусіма (внесено до реєстру ЮНЕСКО). Його червоні ворота-торії, стоять посеред моря, а пройти до них можна тільки в відлив. Храм Іцукусіма лише трішки менш відомий символ Японії, ніж гора Фудзі, сакура або гейші.
До речі, кажучи про гейш, не можна не пригадати давню столицю Японії - Кіото. А говорячи про Кіото, не можна не згадати найдовший японське свято Гион Мацури, що проходить в цьому стародавньому місті практично весь липень. Кульмінацією його стає парад Ямабоко Джунко, яскраву ходу спеціальних візків, який проходить 17 липня.

Японія влітку що подивитися і чим зайнятися фото 2

У ще одній «ланці» золотого кільця Японії і другому за величиною її місті, Осаці, центральним фестивалем вважається Тендзін, що припадає на 24-25 червня. Свято також передбачає багатотисячну ходу. До речі, божество, вірніше обожнювання державний діяч, пам'ять якого згадують в цей день, вважається покровителем науки і навчання.

Додамо, що кожне таке свято – хоча ми й назвали лише най-най, а насправді їх десятки – це свого роду квінтесенція тієї «японської екзотики», яку дійсно варто побачити. Це незвичні для європейців обряди, глядачі і учасники в традиційних кімоно - до речі, його річна версія, юката, найбільш проста в надяганні і «використанні», так що турист цілком може сам спробувати. І, звичайно, їжа - місцева гастрономія, з точки зору японця, на одному з перших місць по важливості в туризмі.

 

Японія влітку що подивитися і чим зайнятися фото 4

Причому майже на кожному святі є можливість скоштувати місцеві делікатеси в гастрономії. І не тільки на святі - їстівний сувенір можна купити чи не в кожному готелі - особливо в реканах, готелях в японському стилі, а також в магазинах поблизу будь-якої пам'ятки Японії. Ймовірно, і український турист не відмовиться від того, щоб привезти додому печиво з замком Мацумото, або горою Фудзі.
До речі, літо - традиційний сезон сходження на гору Фудзі, а найпопулярніший для цього час припадає з 1 липня по 26 серпня. Саме в літній період працює найвище в Японії відділення пошти на вершині гори - звідти можна відправити «речовий доказ» свого перебування на Фудзі рідним і колегам в будь-яку точку світу. Цікавий факт – там також знаходиться найвище місце в Японії, де можна зробити покупку кредитною карткою - це гірська хатина «Fujisan Hotel» на позначці в 3'400 метрів. І додамо - сезон сходження на Фудзі закінчується грандіозним вогняним фестивалем, який проходить у місті Фудзі Йосіда 26 і 27 серпня.

Японія влітку що подивитися і чим зайнятися фото 3

Що стосується ще одного традиційного символу Японії - сакури - так, влітку її не побачиш. Однак квіткові сезони тривають. У червні «естафету» приймають гортензія і іриси, в липні - лілії, в серпні - латаття і в'юнки. У будь-якому випадку, осягнути естетику «милування природою» в Японії можна практично скрізь. Подання про країну Вранішнього Сонця, як про «країні хмарочосів», де немає вільного простору, також невірно, як і про країну традиційних будиночків, де всі одягнені в кімоно. Насправді за кількістю лісів і парків на душу населення Японія - в першій десятці країн світу, а природна краса починаються буквально «за два кроки» від столиці. Тим більше передбачена функція милування природою в готелях в японському стилі - реканах, особливо в тих, що мають у своєму розпорядженні власні гарячі джерела. Можна сказати, що це зимовий «специалитет» - проте самі японці вважають, що зануритися в гарячу і корисну воду дуже освіжає і в літню спеку. Можливо, що японцеві користь, то й українцю - теж.

Японія влітку що подивитися і чим зайнятися фото 5

Втім, можливість провести пляжний відпочинок в Японії теж є в наявності. При цьому пляжі є як не так далеко від Токіо, наприклад, на острівці Еносіма, так і в інших регіонах Японії. Традиційно вважається, що кращі - на Окінаві. Так що пляжний відпочинок в японському стилі цілком може спробувати турист в якості «обов'язкової добавки» до свого незвичайної подорожі в країну Висхідного Сонця. Тож Турагенція «Клеопатра» допоможе рівнянам відвідати цю надзвичайно цікаву країну.  
 

Якщо Вас зацікавила інформація щодо бронювання турів в Японію, більш детальну консультацію Ви можете отримати тут:

Туристична Агенція "Клеопатра" 

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:

тел: + 38 (067) 362-55-77, + 38 (099) 362-55-77

Якщо інформація була для Вас корисною, розкажіть своїм друзям ;)