• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Туніс

Відпочинок в Тунісі фото

На півночі Африки розташувалась невелика країна - Туніс. Туніс для туристів - це пляжний відпочинок, прогулянки по морю, різноманітні екскурсії, та сафарі по пустелі Сахара, висококласна таласотерапія. Часто українці в Туніс приїжджають саме для проведення сеансів таласотерапії, яка застосовується для лікування багатьох захворювань. Найбільш популярні, якісні та недорогі центри таласотерапії знаходяться в Хаммаметі, Сусі, Монастирі, Сканес.

Для полегшення пошуку турів в Туніс, на нашому сайті встановлено спеціальний онлайн модуль (для перходу на модуль натисніть на посилання), де Ви можете переглянути різні варіанти пакетних турів та пляжного відпочинку в цій країні. Також Ви можете скористатись формою безкоштовної консультації (в правій колонці нашого сайту) для отримання актуальної інформації по турам в Туніс.

Відпочинок в Тунісі карта фото 1

Курортний сезон в Тунісі стартує з 10-15 травня, та триває до середини вересня. В травні ще буває трошки прохолодно, тому всім поціновувачам більш теплої погоди варто їхати вже з червня.

Якщо Ви вирішили відпочити в Тунісі, менеджери Туристичної агенції «Клеопатра» допоможуть Вам обрати оптимальний варіант відпочинку. Горящі тури в Туніс з'являються приблизно за тиждень до початку туру. Горяща путівка - це не дешево, а дешевше, причому зміна ціни на якість ніяк не впливає.

Відпочинок в Тунісі фото 2

Відпочинок в Тунісі фото 3

Популярностью користуються такі курортні місця, як Бизерта, Гаммарт, Нобель, Хаммамет, Монастір, Сус, Махдія. Тут Вас чекають комфортні готелі, вілли, відмінне недороге харчування, різноманітні розваги, дискотеки, екскурсійна програма.

В Тунісі Ви зможете поніжитись на безкрайніх, широких піщаних пляжах країни. Туніські пляжі - це піщані коси, на яких чудово поплавати, та позасмагати всією сім'єю з маленькими дітками.

Відпочинок в Тунісі фото 4

Для туристів пропонується багато екскурсій: ознайомитись з побутом місцевих жителів, поїхати в пустелю в Сахару на квадроциклах, відвідати столицю місто Туніс, Кайруан, оглянути руїни античного міста Карфаген.

Відпочинок в Тунісі колізей фото 5

Відпочинок в Тунісі фото 6

Серед визначних пам'яток Тунісу:

- Давня Тугга: храми, арка імператора Олександра, амфітеатр. 

- У Карфагені можливо побачити амфітеатр і терми Актоніна, руїни давньоримських і аравійських завойовників, ознайомитись з архітектурою найдавніших часів арабів. Також в Карфагені варто відвідати музей Лавіжері.

- Місто Сус вважається древніше за Карфаген. В Сусі знаходиться музей археології, та ісламського мистецтва.

- Біля міста Матмата були знайдені берберські підземні житла. У деяких ще до сьогодні живуть люди.

- В поетичному арабському селищі Сіді-Бу-Саїд зустрічаються художники, натхненні навколишньою красою країни.

Відпочинок в Тунісі таласотерапія фото 7

Відпочинок в Тунісі фото 8

Бронюйте тури в Туніс - адже це поїздка в країну з сонячним та сухим кліматом, де ви поринете в аромат квітучих жасминових садів, вас овіє гарячий вітер з Сахари.

Туніс - країна яскравих вражень, саме там ви побачите казкові мінарети, палаци, сади. Іноді з Сахари дме вітер "сирокко", але він пом'якшується прохолодними морським бризом.

Придбати тури в Туніс, або отримати детальну консультацію Ви можете тут:

Туристична агенція "Клеопатра" 

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:

тел: + 38 (067) 362-55-77, (0362) 62-07-66, 40-15-07

Якщо інформація про Туніс була для Вас корисною, розкажіть друзям ;)