• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Таїланд

Відпочинок в Таїланді фото

Туристична агенція «Клеопатра» пропонує чудовий відпочинок в безліч країн світу, але останнім часом увагу туристів все більше привертають екзотичні країни. Зараз, одним з популярних напрямків є тури в Таїланд. Поїздка в Таїланд - це дуже захоплюючий відпочинок. Для тих, хто хоче провести відпустку незабутньо, на піщаних пляжах, серед тропічної краси, Таїланд підходить оптимально. Таємнича країна, яка нікого не залишить байдужим. Прекрасні пляжі, що поєднуються зі старовинними пам'ятками архітектури, горами, комфортом та джунглями. Тут можна знайти все, що тільки забажає душа. 

Для полегшення пошуку турів в Таїланд, на нашому сайті встановлено спеціальний онлайн модуль (для перходу на модуль натисніть на посилання), де Ви можете переглянути різні варіанти пакетних турів та пляжного відпочинку в цій країні. Також Ви можете скористатись формою безкоштовної консультації (в правій колонці нашого сайту) для отримання актуальної інформації по турам в Таїланд.

Відпочинок в Таїланді карта фото 1

Що стосується готелів Таїланду, кожен турист знайде свій варінт, залежно від вподобань та бюджету. Скромні готелі розташовані на Самуї, Чанг і Самет. За доступною ціною це - Aya Boutique Hotel, Rabbit Resort, Sabai Wing, та багато інших. Є в Таїланді і готелі відносно вищого рівня 4-5 зірок, такі як: Paradise Beach Resort, Chalong Beach Hotel & Spa та багато інших. Варто відмітити, що категорії зірковості готелей в Таїланді, це досить розмите поняття, якому не потрібно стовідсотково довіряти. Відвідати країну по горящим турам до Таїланду - одна з найвигідніших пропозицій. Більшість туристів замовляють в готелях тільки сніданки, а в обід та ввечері відвідують кафе та ресторани, яких є безліч на будь який смак. 

Відпочинок в Таїланді Aya Boutique Hotel фото 2

Відпочинок в Таїланді Rabbit Resort фото 3

Відпочинок в Таїланді Sabai Wing фото 4

Відпочинок в Таїланді Paradise Beach Resort фото 5

Відпочинок в Таїланді Chalong Beach Hotel & Spa фото 6

Відпочинок в Таїланді схожий на казку. Якщо ви мрієте про золоті пляжі, то будете здивовані красою природи та ніжним сонцем. Таїланд раніше називався "Країною посмішок", відвідування такої країни принесе тільки позитивні враження. Стародавні буддиські храми, ферми де вирощують крокодилів, непрохідні джунглі, розслабляючий та знаменитий масаж, надзвичайно смачна кухня та багато-багато іншого - все це чекає вас в самій екзотичній країні Азії. Туристи будуть приємно здивовані гостинністю тайців. 

Відпочинок в Таїланді пляж фото 7

Тури в Таїланд в Рівному можливо забронювати в будь-який час року в Туристичній агенції «Клеопатра». Це досить спекотна тропічна країна, клімат сприятливий постійно. В країні для відпочинку туристів є маса курортів з центрами для занять дайвінгом, тайським боксом (та іншими бойовими мистецтвами), піщаними пляжами, смарагдовою зеленню: Паттайя, Пхукет, Самуї, Крабі, Ко Чанг. На вибір туристові пропонуються екскурсії та огляд визначних пам'яток. У Бангкоку - Статуя Великого Смарагдового Будди в Королівському Палаці, Зміїна ферма, ферма з розведення крокодилів і музей під відкритим небом - Стародавнє місто. Аюттайя - колишня столиця Таїланду. У місті знаходиться Крааль Слонів, стародавня фортеця Вет Пхра Міру з унікальними скульптурами Будди, плавучий ринок, найбільший в Таїланді. А в Пхра-Будда-Бат є слід ноги Будди, це озеро яке нагадує слід ноги людини, вважається що вода з цього озера лікувальна. Стародавнє місто Лопбурі варто відвідати любителям оглядів руїн старовинних будівель - там знаходяться останки кхмерских і індійських будівель. 

Відпочинок в Таїланді Королівський Палац фото 8

Відпочинок в Таїланді Аюттайя фото 9

Відпочинок в Таїланді Пхра-Будда-Бат фото 10

У Таїланді незвичайний рослинний і тваринний світ. Найбільшими та рідкісним тваринам є слони. Також в країні водяться тигри, крокодили, ящірки та черепахи. Серед туристів популярні орнітологічні тури в національний парк Сам Рой Йот і Кхао. Серед рослинного світу виділяється дерево тика і національна квітка - Таіланда. Таїланд - чудова країна, але щоб повірити ви повинні приїхати та побачити все це на власні очі. 

Відпочинок в Таїланді слони фото 11

Відпочинок в Таїланді пляжі фото 12

Придбати тури в Таїланд, або отримати детальну консультацію Ви можете тут:

Туристична Агенція "Клеопатра" 

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:

тел: + 38 (067) 362-55-77, (0362) 62-07-66, 40-15-07

Якщо інформація про Таїланд була для Вас корисною, розкажіть друзям ;)