• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Готелі Болгарії з власним пляжем та системою «все включено»

Дізнайтесь про Готелі Болгарії з власним пляжем та системою все включено фото

Великою популярністю в українців користується сімейний відпочинок в Болгарії. Особливістю відпочинку на морі в цій країні є платні муніципальні пляжі. Лежаки та парасольки також є платними в переважній більшості готелів. Менеджери Туристичної агенції "Клеопатра" зробили для Вас спеціальну підбірку готелів для сімейного відпочинку, в яких є власний пляж та система «все включено».

Готелі Болгарії з власним пляжем та системою все включено фото 2

Щоб відпочинок з дітьми в Болгарії вдався, дуже зручно обирати готель з приватною пляжною інфраструктурою та системою харчування «all inclusive» (тобто – все включено). Гарні пляжі та готелі Болгарії, що працюють на «все включено», можна знайти практично на кожному курорті.

Готелі Болгарії з власним пляжем та системою все включено фото 3

Закритий курорт Дюни

Комплекс Дюни знаходиться недалеко від Созополя (приблизно 6-7 км). Це ідеальне місце, яке підійде туристам що полюбляють спокійний відпочинок. До його складу входять 5 готелів, орієнтованих на проживання з дітьми. Готелі, що працюють в Дюнах мають власну пляжну лінію з добре розвиненою інфраструктурою. В цій місцевості море завжди спокійне. Деякі готелі віддалені від пляжа, проте шлях до моря пролягає через чудовий парк, де Ви зможете сховатись в тіні від сонця. 

Готелі Болгарії з власним пляжем та системою все включено фото 4

Готель Helena Park (Сонячний Берег)

Цей готель є частиною готельного комплексу Helena Resort. Він знаходиться на другій берегової лінії. Оскільки даний комплекс віддалений від життя курортного містечка, тут завжди панує спокій. Власна обгороджена пляжна лінія, дістатись до якого можна за кілька хвилин ходьби, розділений на безкоштовну і платну зони. Обидві вони мають лежаки та парасольки.

Готелі Болгарії з власним пляжем та системою все включено фото 5

Evrika Beach Club Hotel (Сонячний Берег)

У цьому готелі нещодавно побудували чудовий басейн з дитячим аквапарком. Щоб дібратись моря, досить перетнути пішохідну алею між готелем та береговою ділянкою. Готель має власну виділену пляжну лінію, а її постояльці користуються лежаками та парасольками безкоштовно. Також суттєвий плюс це комфортний захід в море для дітей.

Готелі Болгарії з власним пляжем та системою все включено фото 6

Astera Hotel & Spa (Золоті Піски)

Цей готель розташований в жвавій частині Золотих Пісків. Пляж готелю розташований в 70 метрах від корпусу. Також готель має власний басейн для дорослих та діток. Пляжна лінія готелю є виділеною ділянкою на муніципальному пляжі, оснащена шезлогами та парасольками від сонця. Гостям готелю ці послуги надаються безкоштовно. Хоча готель позиціонується, як місце молодіжного відпочинку, та сім'ї з малечею також полюбляють тут зупинятись.

Готелі Болгарії з власним пляжем та системою все включено фото 7

Berlin Golden Beach (Золоті Піски)

Комплекс знаходиться на відстані від шумних розваг, тому його вибирають сім’ї для свого відпочинку. Лежаками та парасолями на виділеній ділянці пляжної лінії можуть безкоштовно користуватися гості готелів Berlin Golden Beach і Berlin Green Park. До морського узбережжя необхідно спускатись по сходах. З дітьми можна дістатись моря безкоштовним шатлом від готелю. Захід в море досить глибокий, та все ж для безпечного купання карапузів є спеціальні басейни на території готелю. 

Готелі Болгарії з власним пляжем та системою все включено фото 8

Готельний комплекс Kaliakra (Албена)

Як і багато сімейних готелі в Албені, розташований на першій береговій лінії. Бездоганно чистий пляж з безкоштовними для гостей готелю шезлонгами біля берега моря відмінно підходять для відпочинку з малюками. Підлітки добре проведуть час в пляжному центрі водних розваг. Якщо на морі підіймаються хвилі, то можна купатись в басейні з дитячою гіркою.

Готелі Болгарії з власним пляжем та системою все включено фото 9

Зауважимо, що дитячі готелі в Несебрі, Созополі, Бургасі, Поморіє хоч і не мають власних пляжів, але поблизу від них можна знайти упорядкований охороняємий пляж.

Але якщо ви шукаєте в Болгарії виключно готелі з власним пляжем та системою "все включено", то з усього перерахованого в статті ми б Вам рекомендували придивитись найбільш уважно до готелів курорту Дюни. Саме вони в повній мірі відповідають на запит "готель з власним пляжем", та й система "все включено" зайвою для ваших діток точно не буде.

Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам зробити тільки найправильніший і найкращий вибір для вашого сімейного відпустки в Болгарії! Ще більше про відпочинок в Болгарії Ви можете дізнатись зі звіту про поїздку в цю країну від нашого менеджера Ірини. 

www.kleopatra.ua

Придбати тур в Болгарію, або отримати детальну консультацію Ви можете тут:

Туристична Агенція "Клеопатра" 

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:

тел: + 38 (067) 362-55-77, (0362) 62-07-66, 40-15-07

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям ;)