• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Бамбарбія

Бамбарбія в туристичній агенції Клеопатра фото

Що таке Бамбарбія?

«Бамбарбія» - ексклюзивний проект «Мережі Агенцій Горящих Путівок». Це розпродаж путівок та  якісних турів за цінами, нище ринкових на 25-70%. «Бамбарбія» буває різною, щоденна та акційна. Щоденна «Бамбарбія» - це постійний розпродаж путівок. В будь-який день в Агенції Горящих Путівок «Клеопатра»  ви можете купити недорогий та чудовий тур виходячи з Ваших потреб. Акційна «Бамбарбія» - це веселий одноденний розпродаж. В день акції ми розпродаєм тури по «шоковим цінами» тим, хто виконав певні умови акції.

Головною подією кожного року є акційний марафон «Мегабамба». Ця акція, як правило, відбувається кожного року 1 квітня, та триває від одного до чотирьох тижнів. «Мегабамба» поєднує в собі, як акційну, так і щоденну «Бамбарбію». 

Бамбарбія в туристичній агенції Клеопатра фото 1

Коли відбувається акція Бамбарбія?

Це своєрідний несподіваний подарунок. «Бамбарбія» не прив'язана ні до яких дат, або днів тижня, але проводиться регулярно. Слідкуйте за рекламою на нашому сайті.

В які країни продаються тури під час «Бамбарбії»?

Традиційно, напрямки «Бамбарбія» - безвізові країни (тури в Туреччину, тури в Єгипет), тури в Європу, Грецію, Болгарію, зимовий відпочинок в Польщі, Фінляндії, поїздки в екзотичні країни (Емірати, Шрі-Ланка, Таїланд), автобусні тури в Європу.

Бамбарбія в туристичній агенції Клеопатра фото 2
Де можна придбати «Бамбарбію»?

«Бамбарбія» - ексклюзивний проект «Мережі Агенцій Горящих Путівок», і купити її можна тільки в агенціях «Мережі». Наші координати ви знайдете тут. Ні в яких інших агенціях, окрім Агенцій Мережі Горящих Путівок, «Бамбарбія» не продається. Остерігайтесь підробок та недобросовісних конкурентів, орієнтуйтесь на вивіски з веселим пожежником та на по доброму «шокованими» туристами :)

Чи може будь-яка людина купити «Бамбарбія»?

Щоденний розпродаж путівок «Бамбарбія» доступний всім бажаючим громадянам України.

Акційна «Бамбарбія» має спеціальні умови, в кожної акції - свої. Для доступу до спеціальних акційних турів необхідно виконати певні умови: наприклад, мати паспорт без візових відміток, або ж до офісу агенції в кумедному костюмі і т.д. Якщож ви не змогли виконати умови акції, менеджери туристичної агенції «Клеопатра» запропонують вам інші тури, за приємними, але не таким «шоковими» цінами.

Бамбарбія в туристичній агенції Клеопатра фото 3
Як можна заздалегідь отримати інформацію про акцію «Бамбарбія»?

Реклама акції «Бамбарбія» з'являється на нашому сайті за 3-4 дні до акції.

Щоденна «Бамбарбія» є в продажу завжди. Якщо ви хочете підібрати собі тур, скористайтесь формою безкоштовної консультації на нашому сайті (дивіться фото, для мобільної версії знизу по тексту). Заповніть форму запиту (внесіть туди свій номер контактного телефону та ім’я, далі наші менеджери зв’яжуться з Вами для детальної консультації щодо підбору потрібного туру.  

Бамбарбія в туристичній агенції Клеопатра фото 5

Чому такі занижені ціни - це значить, що продаються не найкращі путівки?

Ми завжди пропонуємо тільки якісні готелі. «Мережа Агенцій Горящих Путівок» розробила ексклюзивний продукт, який дозволяє продавати якісний відпочинок за доступною ціною.

Бамбарбія в туристичній агенції Клеопатра фото 4

В чому підступ? Чи може бути, така низька ціна за день? Ціна включає переліт та і харчування?

Як правило, наші акційні тури включають в себе транспорт та харчування. Зазвичай, це авіапереліт та формат All Inclusive – все включено (в разі турецьких чи єгипетських готелів). Європейські тури зазвичай включають BB, або HB харчування (ВВ - сніданок, HB - сніданок і вечеря). Середня тривалість туру - близько тижня.

Переглянути тури з поміткою Бамбарбія, можна ось на цьому сайті знизу на фото.

bambarbia hottour в АГП Клеопатра Рівне фото

Ще одна крута фішка від Бамбарбії - BamBarBia.TV. Це перше українське онлайн телебачення, де Ви в прямому ефірі можете переглядати готелі та акційні пропозиції за дуже приємними цінами ;)

Щоб придбати гарний відпочинок за привабливою ціною, приходьте до нас в офіс!

Туристична Агенція "Клеопатра" 

м. Рівне, вул. Драгоманова 17

Інформація за телефонами:

тел: + 38 (067) 362-55-77, (0362) 62-07-66, 40-15-07