• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Автобусні тури

Екскурсійні автобусні тури в Європу з Рівного фото

Автобусні тури в Європу - це вибір практичних, розумних та енергічних туристів. Обираючи автобус, як засіб пересування під час подорожей, ви зможете побачити найцікавіші пам'ятки історії та перейнятись духом європейських міст та країн. В силу своєї специфіки, автобус дозволяє побачити ті куточки країн і міст, куди складно потрапити туристам на інших видах транспорту. Подорожуючи в автобусних турах до Європи з Рівного, можна пішки активно вивчати старе місто, а потім, відпочиваючи, спостерігати у вікно, як пропливають надзвичайно красиві та такі різні європейскі пейзажі.

Придбати автобусний тур ви можете в офісі Туристичної агенції «Клеопатра», наші менеджери також допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант. Автобусні тури в Італію і Чехію, Францію і Німеччину, автобусні тури в Париж, Прагу, Відень і Будапешт - вибір туру цілком і повністю залежить від Ваших переваг. На разі, можете скористуватись нашою формою для вибору автобусного туру онлайн. 

Щоб обрати потрібний Вам тур скористайтесь зручною пошуковою формою пошуку екскурсійних автобусних турів знизу сторінки (див. малюнок як це зробити).

Екскурсійні автобусні тури в Європу з Рівного фото 1

Якщо Ви, раптом, не знайшли потрібної пропозиції в запропованому онлайн модулі нище, то Ви завжди можете набрати за номером +380673625577, та отримати ще більше варіантів автобусних турів. Плюс не забувайте, що ми завжди чекаємо Вас в офісі Туристичної агенції "Клеопатра".

Досі вагаєтесь який тур обрати? Перегляньте ще варіанти інших пакетних турів в зручній онлайн формі, або ж подивіться туристичне телебачення Bambarbia TV, та побачте багато чого цікавого про відпочинок на власні очі.