• (067) 362 55 77, (0362) 62 07 66
  • м.Рівне вул. Драгоманова 17/2
На ринку туристичних послуг з 1996 року

Автобусні тури

Автобусні тури в Європу з Рівного фото

Автобусні тури в Європу - це вибір практичних, розумних та енергічних туристів. Обираючи автобус, як засіб пересування під час подорожей, ви зможете побачити найцікавіші пам'ятки історії та перейнятись духом європейських міст та країн. В силу своєї специфіки, автобус дозволяє побачити ті куточки країн і міст, куди складно потрапити туристам на інших видах транспорту. Подорожуючи в автобусних турах до Європи з Рівного, можна пішки активно вивчати старе місто, а потім, відпочиваючи, спостерігати у вікно, як пропливають надзвичайно красиві та такі різні європейскі пейзажі.

Придбати автобусний тур ви можете в офісі Туристичної агенції «Клеопатра», наші менеджери також допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант. Автобусні тури в Італію і Чехію, Францію і Німеччину, автобусні тури в Париж, Прагу, Відень і Будапешт - вибір туру цілком і повністю залежить від Ваших переваг. На разі, можете скористуватись нашою формою для вибору автобусного туру онлайн. 

Якщо Ви, раптом, не знайшли потрібної пропозиції в запропованому онлайн модулі нище, то Ви завжди можете набрати за номером +380673625577, та отримати ще більше варіантів автобусних турів. Плюс не забувайте, що ми завжди чекаємо Вас в офісі Туристичної агенції "Клеопатра".

Досі вагаєтесь який тур обрати? Перегляньте ще варіанти інших пакетних турів в зручній онлайн формі, або ж подивіться туристичне телебачення Bambarbia TV, та побачте багато чого цікавого про відпочинок на власні очі.

Ведуться технічні роботи на сайті фото